Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fősulis nyílt napra csak...

Fősulis nyílt napra csak végzősök mehetnek?

Figyelt kérdés
10. osztályos vagyok, és szívesen megnézném az általam választott sulit, hogy milyen, tetszik-e, hogy azért a későbbiekben legyen fogalmam, milyen is az, és ha nem tetszik, más sulit keressek.

2013. jan. 13. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
osztálytársaim is így mentek, 10-ben. Egyik tanár (csak az osztály negyedét tanítja, ez a második éve a suliban, semmi köze nincs hozzánk) kiverte a hisztit, emiatt nem fogadták el az egyetem igazolását. Valamint meg kellett ígérniük, hogy nem reklámozzák a suliban, hogy 10esen nyíltnapra mentek. Már aznap tudta mindenki, mert ez a tanár szétkürtölte az egész iskolában... Osztályfőnököddel beszéld meg, vagy titkold el, és szülői igazolás.
2013. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, anyával akartam leigazoltatni, és ofőnek nem szólni.

De a másik probléma az, hogy be is engednek? Mármint, csak látszik, hogy fiatalabb vagyok.. :D

2013. jan. 13. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Beengednek, nem igazán lehet észrevenni ezt a pár év korkülönbséget. Ha megnézed a nyílt nap kiírását, oda sem az van írva, hogy végzősöknek, hanem középiskolásoknak.
2013. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az igaz. Köszi szépen!
2013. jan. 13. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Ott több százan lesznek, senki nme fogja ellenőrizni, hogy 10.-es vagy-e.

Bár nem látom sok értelmét 10.-ben nyílt napra menni, addig annyi minden változhat még.

2013. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért szeretném megnézni, mert egy-egy tervem mellett általában kitartok, és ha mégsem tetszene, akkor tudjak dönteni. :)
2013. jan. 13. 22:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi 9. osztályban mentünk haverokkal, bementünk igazolásért, aztán kimentünk mekizni. Nem vagyok büszke rá, de nálunk semmi gond nem volt belőle.
2015. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!