Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Végzősök, milyen egyetemeket/f...

Végzősök, milyen egyetemeket/főiskolákat jelöltetek meg?

Figyelt kérdés

Azt is írjátok meg légyszíves hogy milyen sorrendben, és hogy mivel szeretnétek a jövőben foglalkozni :) Nem készítek semmilyen kutatást, pusztán kíváncsi vagyok :)


Én leírom az én sorrendemet:


BGF KKK- Kereskedelem marketing

BGF KVIK - Turizmus vendéglátás

Corvinus TK - Kommunikáció médiatudomány

Elte BTK - Komm. média tud.

Elte PPK - Andragógia


Még elég homályos hogy mit is szeretnék csinálni a jövőben, sok helyen eltudom képzelni magam. Elsősorban egy munkaképes diplomát szeretnék hogy utána olyat tanulhassak ami igazán érdekel. Okj-s képzést is tervezek, idegenforgalmi irányban.


2012. febr. 23. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Munkaképes diplomát akarsz és két helyen is kommunikációt jelöltél meg?

Én az összes helyet megjelöltem, ahol anglisztikát tanítanak, az sem a legjobb, de biztos, hogy felveszek mellé másik szakot is.

2012. febr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Sem a kommédia, sem az andragógia nem piacképes...
2012. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

jóformán végigjelölted az 5 legnagyobb büfészakot az országban. persze engem ez nem zavar, legalább nem leszel konkurencia a munkaerőpiacon. :-)


enyémek:


NYME - kémia

PE - vegyészmérnök

NYME - matematika

2012. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ELTE - biológia

- földtudományi

BME - közlekedésmérmöki

2012. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem is egy nagy rakás ... amiket megjelöltél..ezek semmit nem érnek. uccsó válaszoló: elte biológia? Akkor miért nem szegedre mentél, ott a legjobb a biosz képzés, az eltének csak a neve nagy, de nem a biológia miatt...
2012. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom hogy se a komm.média se az andragógia nem piacképes, b-tervként vannak bejelölve, ha nem lenne nyilvánvaló a 3-5 helyre való besorolós. Humán beállítottságú vagyok, ezért igen nehéz olyan szakot találni amivel később érvényesülni tudok. Persze én is megjelölhettem volna a vegyészt meg a biológust vagy gépészmérnököt és társait mert hogy fú csak az a valamire való munka, csak a)úgy kidobtak volna onnan az első félév után hogy a lábam se éri a földet b)ha bukdácsolva elvégzem biztos jó szakember válik majd belőlem úgy hogy egyetlen molekulám se kívánkozik arra a pályára. De azért gratulálok mindenkinek, jó magyar szokás szerint leszólni a másikat a legkönnyebb. Komolyan nem értem miért kell ennyire rosszindulatúnak és lenézőnek lenni. Hajrá,csak így tovább!
2012. febr. 23. 19:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Továbbá nyilván nem fogok az alapszakos tömeg-képzésű diplomámmal (mert tisztában vagyok vele hogy az) a vezérigazgatói posztért dübörögni a multik ajtaján a diplomaosztóm másnapján, aztán meg siránkozni hogy jaj jaj nem kellek sehova, munkanélküli vagyok, nem ér semmit a diplomám... szakosodás, másoddiploma vagy szakma, nyelvek, kapcsolatok. Ezek mind kellenek, meg persze a szerencse.
2012. febr. 23. 19:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért ELTE-biosz, mert ott van csak idegtudomány és humánbiológia mesterképzés!;)
2012. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
DE-GVK turizmus vendéglátás
2012. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!