Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a debreceni...

Mi a véleményetek a debreceni Tóth Árpád és Kossuth gimnázium biológia - kémia szakáról?

Figyelt kérdés
Olyanok véleménye is fontos lenne, akik ott tanulnak.

#továbbtanulás #Debrecen #biológia - kémia szak
2013. jan. 16. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a Tóth Árpádba járok biológia-kémia szakra.Debrecenben itt a legerősebb a biológia-kémia tagozat,ha komolyabb terveid vannak ezzel a 2 tárggyal,mindenképpen ide gyere.Itt gyakorlatilag 4 évig vagy fakton a szokásos kettő helyett. Nagyon nagy hagyományai vannak a biológia-kémia oktatásnak,olyanok,mint sehol máshol a környéken.Kémia,biológia,környezetvédelmi szakkör is van.Meg kell szenvedni a jó jegyért,viszont 95-100%-os felvételi arány van erről a tagozatról egyetemre.Emellett maga az iskola is Debrecen legjobbja(szerintem).

A Kossuth sem rossz,viszont ott nem "igazi" kémia-biológia tagozat van,hanem 2 év természettudományos alapozás és utána 2 év biológia-kémia fakultáció,amit bármelyik másik iskolában is fel tudsz venni.

2013. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! És a tanárok?
2013. jan. 19. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
A TÁGban nagyon jók(1-2 kivétel azért van),a Kossuthról nem tudok nyilatkozni.
2013. jan. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Porcicca válasza:
88%
Én Kossuthos vagyok, és bizton merem állítani hogy nagyon magas szinten folyik az oktatás minden szakon. Igaz én természettudományoson vagyok, de rengeteg jót hallok róla, szóval szerintem bátran bejelölheted, biztos imádni fogod. :)
2013. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!