Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik debreceni iskolát...

Melyik debreceni iskolát válasszam: Csokonai, Ady, Fazekas vagy Diószegi?

Figyelt kérdés
Igazából először az Ady volt szimpi de már sokat olvastam, hogy erőltetett ez a jó közösség... a Csokonaiba pedig biztos megbuknék vmiből. :D Fazekasról, Diószegiről nem sokat tudok... Segítsetek! Köszi előre is.
2009. aug. 30. 13:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
esetleg mást is irhattok ha van valami ötlet... mert én már teljesen elbizonytalanodtam.. :S:D
2009. aug. 30. 13:27
 2/14 anonim ***** válasza:
Fazekas!
2009. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi :D de mért pont a Fazekas?:) gondolom oda jársz/jártál.. azt hallottam kicsit roskadozik már (de attol még biztos jó suli:D)
2009. aug. 30. 13:57
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

ha a Csokonaiban biztosan megbuknál valamiből, akkor a Fazekasról ne is álmodj... Ha erősség szerint sorolnám, akkor Fazekas, Ady, Csokonai, Diószegi.

Attól függ, mit akarsz tanulni...

Igazából nem értem, hogy mért kérdezed, neked kellene eldönteni, és utána olvasni. Nézd meg a sulik honlapját.

És az, hogy a Fazekas roskadozik... nos attól még Debrecen egyik legjobb sulija.

2009. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem mondtam biztosra, hogy megbuknék belőle, csak sok mindenkiről hallottam hogy pótvizsgáznia kellett. amúgy csak kiváncsi vagyok más véleményekre is. bocs. azért köszi a választ
2009. aug. 30. 14:37
 6/14 anonim válasza:
Egyépként hány éves vagy? én 14 éves leszek, és a Csokonai nekem a legszinpatikusabb. Oda fogok jelentkezni, mivel nővérem ajánlotta, mert az ismerősei oda jártak és mondták, hogy nagyon jó! Nem a legnehezebb , de nem is a legkönnyebb suli...És emberbarát! Ez a fő!
2009. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:D most én is ott tartok épp, hogy az 1. Csokonai olasz előkészítő:) am énis 14 leszek:D
2009. szept. 10. 14:42
 8/14 anonim ***** válasza:

Diószegit a legvégső esetbe (se) válaszd!XD

Nem oylan jó suli z, mint amilyennek látszik/mondják... csak kívülről "szép", belülről nem.A közösség egy 10-es skálán kb 5-ös...Nameg, ha nem nyelvi előkézsítőre mész, akkor elég rossz, hogy szinte csak azonos nemű oszt. társaid vannak:S(nekem egy lány oszt. társam sincs)

Délelőtt vannak a szaközepesek, délután a szakmunkás diákok.. mikor több óránt van, kb 2-kor végzünk(ez 1 héten 1 nap).Képzeld, mikor aszakközepesek több mint fele már végez, és a szakmunkás állatok kezdenek... húúúXD kicserélődik az élet, rossz irányba!XD>>>Tele van akkor az udvar cigókkal,+ribikkel,+menőző kisfiúkkal(nah jó, nem az összes délutános ilyen, de kb a felük igen!)mondjuk márszaközepesek közt is akadnah ilyenek, szóval: a Diószegibe ne gyere!!, sajna én ezt jelöltem első helyen, mert azt hittem hogy .:

Általános iskolás tanáraim szerint:"Húúúúú, de jó suli!!!"

2010. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
sajnálom hogy ebbe a suliba mentél :( (am én vagyok a kérdező :D) azért remélem kihúzod :) én a csokiba megyek :D
2010. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Én volt Csokonais voltam, és megdöbbenve olvasom itt az előttem szólót, hogy a Csokonai nem nehéz... Semmi estre se jelöld be, mert a rossz híre nem abból adódik, hogy ,,milyen könnyű", hanem abból, hogy milyen a tanári kar. Na miattuk rossz a híre a sulinak. Minden nap legalább 2-3 doga, minden órára 50-100 oldalt be kell vágni. Én 4 év alatt szinte sose feküdtem le éjfél-1 előtt, miközben a Fazekasosok és a TÁG-osok már régen aludtak.. Érettségire nem készítenek fel minket (350 felett nem lett szinte senki pontja), pedig sok jó képességű és okos diák volt az osztályunkban (pl. egyik volt osztálytársam fizetős jogon van és 4,3 az átlaga..) ez szerintem bizonyítja, hogy kissé alul osztályoztak minket érettségin. Nem volt olyan soha, hogy ha rosszul sikerült valami doga az egész osztálynak, akkor újra íratták, akkor többször is,hogy ,,jaj legyen már jó a suli átlaga", szinte minden évben a diákok 25% bukik valamiből. Pofára osztályzás is ment, a szemétkedések a tanárok részéről(pl. magánéletbe vájkálás, beszólások stb..)

Az olasz tagozat az jó. A többit semmi estre se jelöld be.

2011. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!