Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért szeretne olyan sok...

Miért szeretne olyan sok ember egy semmit nem érő szakot elvégezni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem tudom, melyik semmit nem érő szakra gondolsz a sok közül, hiszen manapság tény, hogy mérnökökön kívül senkire sincsen szükség. Másrészt ezért, ha éppen azt hallod valakitől, hogy ezt a bizonyos semmit nem érő szakot végezné el, kérdezd meg tőle, az a biztos.
2013. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ilyen szakra járok, ott akarom hagyni, de senki sem érti hogy miért akarom otthagyni,csoporttársim között van négy barátnőm, őket sem érdekli a szak, tudják,hogy büfé szak, csak papírt ad, de mégis be akarják fejezni, pedig csak szenvednek vele
2013. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok:ők azért akarják befejezni,mert otthon azt tuszkolják beléjük, hogy igenis kell a papír...de ilyen papírral max 2 helyre mehetnek
2013. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert 18-19 évesen még sajnos csak elég kevés fiatalnak van kialakult jövőképe, azt látják, hogy ember csak akkor lehetsz ha van diplomád, mindegy milyen szakon. És itt jönnek a képbe a divatszakok. Ha azt látják, hogy sokan mennek oda, azt hiszik biztos jó is, hisz ennyi ember nem tévedhet. Mikor meg rájönnek, már nem mernek váltani, esetleg azért mert félnek a környezet reakciójától, vagy a kárörvendő "én megmondtam- októl".
2013. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!