Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tárgyfelvétel egyetemen?...

Tárgyfelvétel egyetemen? Végső elkeseredés.

Figyelt kérdés
Első éves vagyok Óbudai egyetem Kandó karán és most venném fel a másodéves tantárgyaim az előzetes tantárgyfelvétel címén, de ez egy katasztrófa :( Sajnos a matek I nem sikerült így keresztfélévben fel kell vennem, de így ütköik Digit II. Elmélettel amire csak 1 időpont van, továbbá ezzel is ütközik egy óra :(( Hogy lehetne ezt így megoldani egyáltalán? Ötletem sincs.. vagy majd hozzáadnak még további időpontokat? Nem elég, hogy nem is megy túl jól az egyetem még az óráimat se tudom felvenni :/ Valaki tudna segíteni? Nagyon megköszönném.

2013. jan. 18. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:

gondolom a digit II. időpont az előadás (kikövetkeztetve abból hogy "elmélet" és hogy egy időpont van csak). előadásból nem szokás több időpontot meghirdetni (max. tehetséggondozós programnál).

a lényeg: ha előadásra nem kötelező járni, akkor szerintem teljesíthető, csak szabadidődben többet kell majd foglalkoznod az ottani elmélettel (ha nagyon nem megy, akk keríts egy felsőbb évest aki korrepetálna).

az a 3. óra amit ütközik: az is halasztott tantárgy vagy 2. féléves eredetileg is? mert ha azt most vennéd fel először, valamint abból is csak 1 időpont van meghirdetve, akkor érdemes lenne szólni ezért, hogy két kötelező tantárgyos előadás egy időpontban van.

2013. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tanulmányi osztálynak küldem e-mailt ezzel kapcsolatban. Köszönöm. Remélem készségesen segítenek. Digit II-re pedig ha nem kötelező a bejárás ugy természetesen megoldom, de Digit Iből volt katalógus ebből gondolom, hogy nem lesz sétagalop
2013. jan. 18. 19:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy nemértem, hogy Matek I. keresztfélévben miért csak 1 időpontban van óra :O és miért pont ilyenkor.. egy az egyben üti a Digitet percre pontosan
2013. jan. 18. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
válasz egyszerű: mert keresztfélév. ez a hátránya.
2013. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem.
2013. jan. 18. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!