Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak engem zavar, hogy minden...

Csak engem zavar, hogy minden második kérdés az, hogy "Hogy sikerült a felvételi"?

Figyelt kérdés
Eddig is idegesítő volt, hogy már napok óta ugyan olyan kérdéseket írnak ki, de ez már azért tényleg szánalmas. Annyira nehéz visszanézni, hogy hasonló kérdést írt e már ki valaki?????
2013. jan. 19. 13:20
 1/3 anonim válasza:
Engem is zavarna amúgy, de így, hogy most írtam, teljesen megértem. Hetek óta ezen izgultam, érdekel, hogy msának hogyan sikerült. Mondjuk ugyanazt a kérdést nem kellene 5x kiírni, de én teljesen megértem.
2013. jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ugyan kérlek, nem akarok ezzel senki lenézni, de ez csak egy központi felvételi. Tanulmányaitok során sokkal de sokkal nagyobb vizsgákon kell részt vennetek (és itt nem az érettségire gondolok). Ekkora felhajtást felesleges egy ilyenért csinálni, még az érettségi időszakban sincs ekkora parádé, közben az valamennyivel már lényegesebb.
2013. jan. 19. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít, de ezek még csak gyerekek. Azt hiszik, hogy ez milyen lényeges pont az életükben. Később majd rájönnek, hogy nem. Bár azért a kicsi szemüket kinyithatnák, hogy van már 80 millió ilyen kérdés.
2013. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!