Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzeti közszolgálati Egyetem...

Nemzeti közszolgálati Egyetem (NKE) rendészettudományi karán alkalmassági vizsgát kell tenni a bejutáshoz! Nehéz?

Figyelt kérdés
Akinek vannak tapasztalatai a vizsgával kapcsolatba az kérem ossza meg velem:) Hátrány lehet ha szemüveges vagyok ? A pszichológiai vizsgán miket kérdeznek, mit kell csinálni ?

2013. jan. 19. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
A fizikai alkalmasságin sokan elhasalnak, az nehéz. A pszichon igyekeznek kiszűrni, hogy mennyire vagy fejben alkalmas a pályára, de nem odavaló egyének is simán átcsusszantak már rajta. Szóval a lényeg, hogy nehéz, igen. Szemüveget nem tudom, az engem nem érintett:)
2013. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gkol1 ***** válasza:
65%
A lényeg nagyon nehéz bejutni a fizikai része nem nehéz 80 pontot kell elérni és alkalmas leszel.Az ovosi része kemény ha nem nagy az eltérés a két szemed között akkor nem kötekednek mindenfele vizsgálat lesz cukor mérés EKG stb. A pszichológia is kutya 500 kérdés igen nem válaszolsz ez egy személyiség tesz ezt csak őszintén IQ tesz na arra gyúrj mert az se könnyű még van egy csomó ezeken a vizsgálatokon rengeteg embert elkaszálnak és ha ez nem elég 2013 szeptemberi pont 440 na ez kemény most mondják,hogy a rendőrök hülyék.(személyes tapasztalatok ja és nem vettek fel sajna)
2013. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 440 pontot honnan vetted?
2013. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gkol1 ***** válasza:
100%
Jó egy kicsit eltúloztam de 2012-ben 416 volt és beszélik,hogy több lesz az idén de ez még nincs papírra vetve.
2013. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia.

Lehet már nem érint téged, de én idén voltam az alkalmasságin, szintén RTK-n!

A fizikai alkalmassági nagyon kemény, készülj fel rendesen! Én is sokáig készültem rá, minden nap (hétfő-szombat) edzés, kemény diéta...

Én így is elhasaltam, mert előtte két nappal arcüreggyulladást kaptam, de elmentem a vizsgára.

A honlapjukon megtalálod az alkalmassági vizsga követelményeket, az alapján eddz nagyon keményen!

A barátnőm túljutott, ő mesélte hogy a pszicho és az orvosi se kutya!

Az orvosin mindent vizsgálnak! Lehet nem ártana neked a kontaktlencse. EKG, vércukor, prosztata/nőgyógyászati szűrés, tüdőszűrés stb...

Pszichon IQ teszt és személyiségteszt. Nagyon bizarr kérdéseket is tesznek fel, és lehet neked egyértelmű a válasz de nekik teljesen mást mondhat!

Remélem segítettem, igaz kicsit késve!

2013. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
és a 2km-es futás milyen terepen van?
2014. ápr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A két km futás az egyetem területén van,van egy nagy kör,ami kb 650 m és ott kell lefutni. Van benne lejtő és emelkedő is, és mindez betonon.
2015. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!