Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 3,7-es átlaggal hova vennének...

3,7-es átlaggal hova vennének fe? Bp-i gimnáziumok? Telek Blankába? Véleményeket! Kösziii

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogyha 3,7es átlagod van általánosban hova fogsz tudni továbbtanulni ilyen keretszámok mellett?
2013. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3,7-tel gimibe Than Károly, Petőfi, de inkább szakközepet nézegess. De persze próbálkozni lehet, bár ha az általános sulis anyagból ilyen jó vagy, nem tudom, hogy hogyan bírnád egy jó gimiben.
2013. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kisgimibe járok egy rohadt nehéz suliban, itt ez nagyon jónak számít...
2013. jan. 20. 00:00
 4/6 anonim ***** válasza:
De azt nem nézi a megjelölt gimi, hogy ez pont abban a suliban milyennek számít.
2013. jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
teleki blankát nem ajánlom, én haladó angoltudással mentem oda..nagyon sokat várnak 1 évet voltam ott nagyon nehéz volt(de ez csak az én véleményem)
2013. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszönöm. és milyen lazább, könnyebb sulik vannak?
2013. jan. 25. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!