Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bekerülni Az...

Van esélyem bekerülni Az Eötvösb e? (Budapest)

Figyelt kérdés
A központi felvételi kb. 70 pontos lett, a vitt pontszámom 50ből, 49 pontot viszek. A humán-angol szakra szeretnék menni!!!

2013. jan. 20. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én már eötvösös vagyok, 3éve felvételiztem. Esély mindig van!:) Egyébként az esélyek mindig attól függnek, hogy mekkora a túljelentkezés (ez az Eötvösben mindig elég nagy..), illetve hogy a többiek felvételije hogy sikerült. Az eredményed szerintem jó lett, mivel még nem tudod pontosan, akár jobb is lehet.:) 70 ponttal valószínűleg behívnak szóbelizni. Azt tudnod kell, hogy az E5vösben nagyon nagy jelentősége van a szóbelinek, az hogy felvesznek-e, nagyrészt ott dől el.:) Úgyhogy fel a fejjel, és csak ügyesen majd, ha szóbelizel. Egyébként bármi más kérdésed van, szívesen válaszolok. Ha esetleg érdekel valami a sulival kapcsolatban, és mondjuk nincs ott ismerősöd.:)
2013. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én hallottam olyat, hogy valaki beszélt egy felvételit javító matek tanárral, és az átlag 16-25 pont lett. Az 55-60 pontos felvételik is nagyon szuperok az ez éviben, de a 70. :) Bárhová van esélyed. :)
2013. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Nekem már meg van a végleges eredményem, ami sajnos nem a legjobban sikerült! Matek 33, magyar37 pontos lett. Vajon ez a hetven pont elég ahhoz, hogy szóbelizni mehessek. Tavaly év végén és most is kitűnő lettem.
2013. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :))

Utolsó, sajnálom, de szerintem az a pontszám is jó. :)) Gratulálok hozzá. Sok sikert.

2013. jan. 24. 18:14
 5/17 anonim válasza:
ha az eötvösben irtam a felvételimet, hol tudom megnézni? egyáltalán már meg lehet ? (most megyek 7.be)
2013. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, mert én a Jedlikben írtam...
2013. jan. 25. 20:30
 7/17 A kérdező kommentje:

ma kiderült hogy 75 pontos lett a felvételim. :))

Nagyon örülök neki. Szerintetek az milyen, és mennyi az esélyem az Eötvösbe? :)

2013. jan. 29. 16:22
 8/17 A kérdező kommentje:
Oké, még kaptam plusz 3 pontot, így 78 pontom van!
2013. febr. 1. 19:33
 9/17 anonim válasza:
kint vannak a szóbelik.. bennt vagy?:)
2013. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igeeeeeeeen!!!!! :))
2013. febr. 24. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!