Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol lehet megnézni vagy meg...

Hol lehet megnézni vagy meg lehet-e valahol nézni az előző évek középiskolás ponthatárait?

Figyelt kérdés
Az öcsém idén kezdi a középsulit, de fél hogy nem kerül be. A szegedi középiskolák ponthatárai érdekelnek. Ha még jobban szűkítem, akkor a szegedi középiskolákba, a sport osztályokba való bejutáshoz szükséges pontok. Minden infó jól jön. Köszi.:)

2013. jan. 20. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a budapestieket kerestem de sehol nem leltem.
2013. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs középsulinál h ponthatár. Megvan h egy osztályba hány főt vesznek fel és az odajelentkezők közül az első x embert veszik fel. Pl. egy 30 fős osztályba az első 30 kerül be. Az hogy ehhez hány pont kell az odajelentkezők pontjától függ...
2013. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és azt elfelejtettem hogyha meglesz a sorrend és öcséd esetleg nincs benne a felvehető létszámban akkor se keseredjetek el mert még kieshetnek előle emberek. Egyik barátnőm például valahol 240. körül volt és mégis felvették abba az osztályba.
2013. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. febr. 4. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!