Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik legjobb...

Szerintetek melyik legjobb iskola ezek közül:Budenz, Móricz, Városmajori, Szabó vagy II. Rákoczi (II. ker-ben vannak)?

Figyelt kérdés
olyan szempontokból,hogy kivül-belül hogy néz ki,tehát melyik a legszebb,valamint milyenek a tanárok,gyerekek és mennyire sznobok?

2013. jan. 21. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül sztem a Városmajori:)
2013. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
VMG, de oda szinte lehetetlen bejutni... Az után szerintem a Szabó.
2013. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
MZSG,Barátnőm odajár,attól nincs jobb..
2014. márc. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!


A VMG a legerősebb, utána a Móricz, Rákóczi és a Budenz Alapítványi része. A Szabó és a Budenz Állami elég gyenge, ezeket egyáltalán nem ajánlom. A Móricz épülete gyönyörű, a Budenz Állami elég ocsmány, az Alapítvány meg iszonyat pici, de takaros, otthonos. A többiben nem jártam még.

2015. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőkkel bár szerintem a Rákóczi erősebb, mint a Móricz :)
2015. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Régen az Rákóczi egy elég erős gimi volt (minimum VMG), de már nagyon sokat gyengült a színvonala. Szerintem semmivel nem jobb a Móricznál.
2015. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A ponthatárok sokkal magasabbak, és évről-évre egyre jobb :)
2015. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!