Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » DE Kossuth Lajos Gyakorló...

DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma?

Figyelt kérdés

Van-e általános tantervű tagozat?

Hány ponttól vesznek fel kb?



2013. jan. 21. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Általános nincs, csak esetleg az 5 éves angol 4 éve.

Én is Kossuthba akarok menni :)

Barátnőmet tavaly 178 körül vették fel tizen valahanyadiknak :D Nyílt napon azt mondták, 170-nel felvesznek.

2013. jan. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Én is a Kossuth Gimibe szeretnék menni, de a matekom 31 lett, a magyarom 38, kitűnő voltam. Nem tudom, hogy van-e esélyem ... bár azt hallottam, hogy mindenkinek rossz lett a matek. Hogy sikerült a matek?
2013. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem rossz az :) Számításaim, és értesüléseim szerint 155-160 körül lesz meghúzva a határ, készülj szóbelire, jó az :D

Am Ti milyen osztályba akartok menni?

2013. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Sziaa:)Nincs általános tagozat.

Amúgy én is Kossuthba szeretnék menni,a jogira.:)

2013. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én majd jövõre írok felvételit csak most elkezdődött a sulinkba ezek a előkészítők és utána néztem egy csomó sulinak de eddig ez tetszik a legjobban :)
2013. jan. 24. 19:06
 6/13 anonim válasza:

A Kossuthban igazából 3 osztály indul 6 tagozattal:

jogi (magyar-töri) - közgazdasági (töri-matek) egy osztály; második osztály az egészségügyi (biológia-kémia) és műszaki csoport (matek-fizika); nyeli előkészítő (angol-német); Szerettem volna a műszaki csoportba bekerülni, de inkább lehet jobb lenne a töri-matek közgazdasági csoport.

2013. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szóbelizett már a tegnapi nap valaki a Kossuthban? Mikor lesz meg a szóbeli pontszáma?
2013. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
70%

Utolsó: Én tegnap voltam szóbelizni. (Még)nem írták ki a weboldalukra, hogy mikor teszik ki, de szerintem jövőhéten már meglesznek az eredmények. Érdemes frissítgetni. :) [link]


Kérdező: Csak azt tudom mondani, amit az előttem szólók: Nincsen általános tantervű osztály. A ponthatár mindig úgy mozog, ahogyan az átlag alakul. Lehet, hogy könnyű a felvételi, és akkor mindenki jóra írja: ilyenkor értelemszerűen több ponttal vesznek fel.

Ha nehéz a felvételi, mindenki elrontja: ilyenkor pedig tágabb a ponthatár. :)

Ráérsz még ezen kattogni. :)

2013. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem is a jövő hét vége felé már az ideiglenes rajta lesz. Mennyi az eddigi pontszámod? Nekem 69 az írásbeli, 50 pontot hozok, a szóbeli pedig??
2013. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Felvettek a Kossuth Gimibe :))))) Nagyon örülök!!!!
2013. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!