Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit kell tennem hogy ne a...

Mit kell tennem hogy ne a mostani iskolámban írjam az infó érettségit?

Figyelt kérdés

Most 9.-es vagyok és az infó tanárommal enyhén szólva nem jövök ki jól, ki is fejtette ellenszenvét velem szemben... Minden dogámat már-már feltűnően lehúzza. Infóval szeretnék továbbtanulni , de teljesen elveszi a tárgytól a kedvem.

Úgy tudom hogy csak idén és jövőre lesz infó úgyhogy ez a két év lesz beszámítva az érettségin. Úgy tudom le kell tennem az osztályozóvizsgát(bár azt is biztos lehúzza, úgyhogy csak duplázni tudok majd) és egy másik suliban megírni az érettségit.


2013. jan. 21. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ha ősszel érettségizel akk nem valószínű, h ott írod =) meg ha emeltre mész, akk sem =) de ahhoz programozni kell tudnod
2013. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tanács: jöjj ki jól a tanároddal :D Érettségiztető tanárokkal nem érdemes rossz viszonyban lenni. Osztályozóvizsgát is ő adja+javítja, meg szóbeliztetni is ő fog. Én ősszel írtam középszintűt, és az a saját sulinkban volt, szóval biztosra inkább csak az emelttel mehetsz. De akkor is ott van az osztályozóvizsga.
2013. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Tudok programozni, de nem megyek emeltre (inkább matekból)

2.Nagy erőt kell vennem magamon hogy ezt a tanárt szeressem.

2013. jan. 22. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!