Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz az, hogyha az egyetemi...

Igaz az, hogyha az egyetemi tanár elveszti a vizsgádat feljelentheted?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de előbb vele kell megbeszélned. Ha ez megtörtént, de a vizsgád még mindig sehol, akkor kérj újabb vizsgalehetőséget. Ha ez nem történt meg, akkor menjetek el ketten a tanszékvezetőhöz, mik a további teendők.

Nem kell rögtön feljelentgetni, ha egyszer van felfelé út. A tanszékvezető felelős az egyetemi tanárért, fölötte áll. Szóval haladj felfelé, lépésről lépésre.

2013. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Pesze, jelentsd fel, jelents fel mindenkit, aki kellemetlenséget okoz neked! Eszedbe se jusson a felmerülő problémák értelmes ember módjára való megoldása! Fenyegetőzz! Hívj verőembereket! Biztosan sok barátod lesz ilyen hozzáállás mellett.
2013. jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

eszembe sem jutott feljelenteni

csak valaki mondta, nem hittem neki, és sehol nem találtam rá választ

2013. jan. 22. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért nem így működik. Megvannak ennek a maga lépcsői, kétlem hogy egy ilyen ügy valaha is eljutna feljelentésig. Arról nem is beszélve, hogy hogyan bizonyítod be, hogy megjelentél az időponton és ténylegesen vizsgáztál, hogyha azt az elektronikus rendszeren kívül semmi más nem rögzítette? Neptunban/etr-ben viszont csak a szándékodat rögzítik, azt nem feltétlenül hogy ténylegesen meg is jelentél. Ergo lehet ezt cibálni és csontig rágni, én nem vagyok a híve ennek.

Meg lehet beszélni első körben a tanárral, ha nekem származik hátrányom az ő hibájából és ő ezt nem ismeri el, nem ad újabb lehetőséget, akkor lehet menni tanszék vezetőhöz, majd dékánhoz esetleg. Mivel ezek sorra egymás fölött állnak, ha a diák jogai sérülnek, akkor nem létezik, hogy ne álljon meg ez az ügy maximum a dékánnál.

2013. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!