Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb tanár nincs tekintettel a felvételi előtt álló nyolcadikosokra pár nappal a felvételi előt?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 18:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Azért mert azok élvezik ha egy nagyobb eseménynél ahol fontos a nyugalom még jobban cukkolhatják az embert
2013. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Ez igaz lehet. Meg sok tanár azt hiszi, hogy az ő tantárgya hű de fontos...
2013. jan. 14. 19:59
 3/33 anonim ***** válasza:
Én a matek/magyar tanárokat megértem, de pl. a hátam közepére sem kívánnék egy kémia dolgozatot MOST. :/
2013. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. A matek és a magyar tanulás, ismétlés kell is! De az durva, h a biosz tanárunk kitalálta, h csütörtökre tanuljunk meg majdnem egy teljes témakört, mert doga, hétfőn pedig biosz tz... :(
2013. jan. 14. 20:42
 5/33 anonim ***** válasza:
Erre jó, hogy a szülő is igazolhat 3 napot. Vagy menj el orvoshoz, és irasd ki magad. Vagy nem tudom, vannak-e még, de menj el nyílt napra. Mi nyíltnapra mentünk biosz TZ-nél, de másnap megiratta velünk németen, mert német gimit néztünk biosz helyett, így bioszoztunk német helyett :D
2013. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Az klassz. :) am pénteken nem megyek tuti. Csak több napot nem nagyon szeretnék szülői igazolással... Az orvos ad?
2013. jan. 14. 21:22
 7/33 anonim ***** válasza:
menj, sétáj egy jóóónagyot, lehetőleg sál és sapka nélkül, vagy lapátolj havat pulcsiban. Akkor tuti fog, mert ezt kizárt, hogy megúszd, bármilyen erős az idegrendszered. (csak vigyázz, h meggyógyulj a felvételire!!!)
2013. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Huhh. Hát itt nincs hó... :/ Meg utálok beteg lenni! :(
2013. jan. 14. 21:46
 9/33 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nincs hó? Nálunk alig voltak a suliban, mert nem jöttek ki a buszok, hanem visszafordultak. Autóval meg többórás volt a 20-30perces út.

Elég, ha csak kint sétálsz pár órát. Vagy szimulálj. Vagy beszéld meg az orvosoddal:)

2013. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Nálunk is volt hó 4-5 napja, de elolvadt. A szimulálás meg = az orvos átvágása ://
2013. jan. 14. 22:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!