Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » KÖZPONTI matek FELVÉTELI nem...

KÖZPONTI matek FELVÉTELI nem volt túl könnyű?

Figyelt kérdés
Nekem cirka 49 pont lesz, ahogy eddig számoltam. Itt olvastam, hogy sokan nem tudták megoldani a kávés feladatot, de kérdem én, aki egy elsőfokú egyenletet nem tud felírni és megoldani az miért akar egyáltalán továbbtanulni? Írjátok, hogy volt olyan lány aki sírva jött ki a teremből, vagy, hogy kevés volt a 45 perc a 10 feladatra. Szerintem meg sok is volt, 20 perc alatt mindet megoldottam, kétszer átolvastam, és 25. percben kijöttem a teremből.
2013. jan. 22. 20:11
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
89%

Köszönjük szépen.

Puszi

2013. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
97%
Hát akkor örülj magadnak:D Most erre mit lehet mondani?
2013. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%

Először is gratulálok, ügyes vagy. :)


Egyébként két ok lehet arra, hogy valaki nem tudta:

-A nagy többség egyszerűen nem bírja megérteni a matematikát /ezzel nincs mit tenni, de nem tudom mi lesz velük egy gimnáziumban./

-Olyan pocsék matektanáruk van, mint a tesómnak, akiknek NEM tanították az egyenleteket, így a legtöbb osztálytársa nem is tudhatja hogyan kell egy ilyen feladatot megoldani. /Neki is én magyaráztam el, de ezt a típusfeladatot sajnos nem néztük meg, inkább olyasmit, hogy pl. Jóska és Pista megtette az út 2/3 részét az első napon stb.../


Esetleg az is lehet, hogy mégsem rontották el annyira, mint ahogy mondják. Ha valaki a kávésat ki is hagyta, akkor is 44 pontot kap.


Matek tagozatra jártál, vagy csak egyszerűen jó érzéked van hozzá? A magyar az hogy megy? Hová jelentkezel?

2013. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
nehéz volt, de azért, mert a felsős matek tanárom tényleg nem tanított meg semmire.
2013. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim válasza:
45%
semmit nem tudtam te kis okos zseni örülhetsz, és sírva jöttem ki ch.........
2013. jan. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
34%
Azért kedves utolsó, az hogy semmit nem tudtál vagy nem egészen igaz, vagy nem ártana keresned sürgősen valakit aki korrepetál, mert max. 2-3 feladatra mondható hogy nehezebb volt és még így is marad 35 pontja az embernek. Ha még kisebb hibák elő is fordulnak mindenhol, akkor is legalább 25 pontnak kéne lenni, különben nem alkalmas valaki arra, hogy gimnáziumba menjen.
2013. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
94%
Gratulálunk, Te legalább nem szerénykedsz /borzasztó idegesítő tud lenni/, csak tudod a bizonyos ló túloldala...
2013. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
általában a rosszabb, gyengébb képességű tanulók jobban megírják a felvételit, mert nekik több a logikájuk. a 4-esnél jobb tanulók túlbonyolítják.
2013. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim válasza:
a kávésra 50 és 30 jött ki??:D
2013. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
95%
Gratulálunk, adonisz. :)) De nem kéne vele felvágni. Valaki nagyon ért a matekhoz, és szükség is van rájuk, de a nagy többség, vagyis az á t l a g, kevésbé értenek a matematikához. Igen, nekem is csak 29 pontom lesz. Örülj a fejednek. A magyar hogy ment??? :)
2013. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!