Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecenben egy kb.50%-os...

Debrecenben egy kb.50%-os felvételivel hova vehetnek fel? A jobb sulik közül melyikbe van esélyem?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 16:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
Először is, hova adtad be a jelentkezésed? ugyanis új sulit nem tudsz már beírni. Szóval írd le hova jelentkeztél és milyen szakra, hány pontot viszel a bizonyítványoddal és saccold meg hogy hány pontos lesz majd a szóbelid. Ezek alapján illetve a felvételi rangsor alapján döntik el ki fog bekerülni.
2013. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szakközepek vagy Brassai,Dienes, esetleg Csokonai

A jobb sulikat(Kossuth,TÁG,Fazekas,Ady) felejtsd el szerintem,50 % az nagyon kevés ezekhez,még ha idén mindenkinek rossz is lett.

2013. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

még nem kellett beadni a jelentkezést...

am a csokonaiba tényleg elég lenne ennyi pont is? :D

2013. jan. 23. 16:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elég,ezért írtam hogy esetleg.
2013. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és mondjuk mechwart? meg a tág esélytelen?
2013. jan. 23. 17:36
 6/12 anonim ***** válasza:
bethlen
2013. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és az előző kérdésemre mi a válasz? :D
2013. jan. 23. 19:24
 8/12 anonim válasza:
90%

Ne ezen agyalj. Írj be mindent ahová szeretnél menni és hátha sikerül. Azért kell sorrendet összeállítani. Ha az amit elsőként megjelöltél nem vettek fel akkor automatikusan jön a következő és ha oda se akkor megint a következő. Én a TÁG-ba általános szakon(már megszűnt) a listán 37. voltam de felvettek(mert kiestek előlem)

Szóval a listát úgy alakítsd ahová legjobban szeretnél menni és reménykedj hátha felvesznek.

2013. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én a Kossuthba szeretnék, de a matek 31, a magyar 38. Igaz kitűnő voltam, és még előttem a szóbeli .. de egy kicsit elkeseredtem ....
2013. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem is rossz lett, matek:21 magyar:32. A matek lehetett volna jobb, ha van még 10 percem, a magyarnál nagy volt az arcom(írtam 98%-ost is gyakorlásnál ,persze azt anyám javította, biztos adott néhány plusszpontot), alaposan benéztem.Én szakközépbe szeretnék menni, remélem elég lesz,az átlagom 4,2.
2013. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!