Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a kispesti Deák Ferenc...

Milyen a kispesti Deák Ferenc Gimnázium, a kőbányai Zrínyi Miklós Gimnázium, a pesterzsébeti Nagy László Általános Iskola és Gimnázium, a csepeli Jedlik Ányos Gimnázium, illetve szintén Csepelen a Csete Balázs Középiskola?

Figyelt kérdés
Vélemények? :)

2013. jan. 23. 23:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat :) :) A Jedlik megtetszett :)
2013. máj. 2. 00:25
 12/14 anonim ***** válasza:

én szeretem a Nagy Lacit. Nincs vele semmi bajom.

A Jedlik nagyon jó suli, de azt nem tudom milyen a közösség..

2013. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Zrinyi is egy eleg jo suli,hiszen nem egy eros suli,szoval olyan atlagos,ott is van tobb tagozat is es altalanos tagozat is van. Csepeli Jedlik.... regebben nekem nagyon tetszett,oda akartam jarni hiszen mindig azt hallottam hogy azert szinvonalas a suli es tobb mint egy kozepes...most meg,kezd gyujtoiskolava valni,ha apuci anyuci ott tanit vagy az igazgato joba van a szulokkel meg a 3as gyereket is fel veszik. Es eleg sok sznob,lenezo gyerek van ott( JO TUDOM MAS HOL IS!!!) De nekem nem tetszik mar,az epulet sem egy nagy szam,igazgato sem(foleg hogy tesi tanar!!) Lehet,hogy neked pont a Jedlik lenne jo,en csak a szemelyes velemenyemet mondtam. Es tudom hogy ez ankerdes meg tavalyi de lehet valaki nezegeti es segithettem neki. Ha jot szeretnel magadnak akkor a Csetet meg ki se mond!! Szerintem Budapest legrosszabb sulija,ha nem is a leg de nagxon nagyonnrossz. Oda bukott gyerekeket vesznek fel es van ott mindenfele csoport,(a legalja).. ha nem adod at a hazidat mar ugy mesz haza hogy nincs telefonod es van el torve a labad:) szoval ezt felejtsd is el! A deakrol es a nagy laszlo-rol nem tudok mit mondani,de a Deakrol sok jot hallottam. Remelem segithettem valakinek ezzel!:)
2014. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én a Csete Balázs Szakgimnáziumban járok. Most 11. osztályos vagyok. Én gazdasági informatikus szakon tanulok, ahol a alap tantárgy mellett szakmai (informatika) órákat is tartanak. Illetve magas óraszámban van idegen nyelv (ebben az esetben az angol.)


Hogyha a suliról kell mondanom, akkor ez egy jó suli. Az órarendek rugalmasak, a tanárok segítőkészek, megértőek, simán el lehet érni egy 3-4-es szintet, és könnyen meglehet az érettségi. A tantermek és az informatika szakterem jól van felszerelve. A tornaterem nemrég lett felújítva, ezen kívül van konditerem, és van a sulinak büféje.

Az osztályomban az osztálytársak rendesek, normálisak. Van néhány hülye, de ezen kívül a közösség összetartó.


Az iskola rendszeresen tart programokat: karácsonyi ünnepély, gyárlátogatások, osztálykirándulások. A Határtalan program keretében 1 hétre el lehet menni a szomszédos országokban. Pályázat keretében is lehet más országokban menni.(Lengyelország, Svédország, stb.)

2020. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!