Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy lehet, hogy egy lány...

Hogy lehet, hogy egy lány gimibe fiút felvesznek?

Figyelt kérdés
Most félévkor jön hozzánk egy lányosan öltözködő fiú.
2013. jan. 24. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy fiú?
2013. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy transzexuális. Kívül fiú, de belül lánynak érzi magát.
2013. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy illetlenség, de a vécében kifigyeltük, amikor egy napot az osztályunkkal volt. Kívül nagyon nőies, de a bugyi alatt mégis dudorodik neki valami..melle sincs nagy. Tudom más lánynál előfordul, hogy pici a mellei, de elég affektálóan beszél. Ennyi..
2013. jan. 24. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez butaság. Unatkoztok a suliban és kitaláltok butaságokat, amin lehet sugdolózni, meg röhincsélni.

Gyerekkromban azon suttogtunk, hogy az egyik elhagyatott ház padlásán hulla van. Na, a ti sztoritoknak is ugyanannyi a valóságalapja.

2013. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A pszichológusi véleményt beadta az ofőnek a szülei. Én furcsállom, hogy fiúként lányokkal akar tanulni.
2013. jan. 24. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!