Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Madách Imre gimnázium Budapest...

Madách Imre gimnázium Budapest. Én egy 8. os lány vagyok. Idén (2012) elég nehéz volt az írásbeli, nekem 70 pontos lett, am. Meg 4,6 az átlagom. Szerintetek ezzel felvesznek a Madáchba? És mit kérdeznek a szóbelin KONKRÉTAN?

Figyelt kérdés
A negatív kommenteket hanyagoljátok, lécci !!! És legfőképpen a Madáchosok véleménye érdekelne. De persze mindenki válaszát szívesen fogadom.
2012. febr. 22. 09:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

"lécci"

Egy erősebb iskolába így nem.

2012. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
???
2012. febr. 22. 18:37
 3/32 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen írni.
2012. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Jó bocsánat csak az érdekelne behívnának e szóvelizni de legfőképpen h mit kérdeznek a szóbelin !!!!
2012. febr. 22. 19:13
 5/32 anonim ***** válasza:
attól is függ milyen tagozatra mész...) szóval melyikre??
2012. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Hát a haladó németre akarok!De megjelölöm még ott az angol nyelvi előkészitöt és a kezdő francia tagozatot:)
2012. febr. 24. 08:15
 7/32 anonim ***** válasza:
szóbelid jól sikerül akkor szerintem igen:) az idei felvételik ritka sz.rok lettek:D
2012. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
mivel megjelöltél egy haladó nyelvi szakot is, ezért neked németül (is) lesz felvételi, amely során megnézik, hogy tényleg eléred-e a minimális követelményeket. egy tesztet kell kitöltened, kb. 15-20 p van rá. pár mondatkiegészítés. azt, hogy konkrétan mit kérdeznek, azért nem lehet megmondani, mert ez függ tőled is, meg a képtől is,amit húztál. ugyanis kell húzni egy képet, és arról kell elkezdened beszélni. a beszédedből ill. a kérdéseikre reagálásodból szűrik le azt, hogy milyen a szókincsed, érthető-e a beszéded,és ha olyan a kép, akkor a műveltségedet is tudod fitogtatni. és nem az átlagot kell nézni, hanem azoknak a tantárgyaknak a pontszámát, amiket az iskola kér. fennvan a honlapon, a felvételi menüpontban. igazából amúgy nem az a kérdés, hogy felvesznek-e, hanem az, hogy szóbelizni behívnak-e,mert itt a szóbelin van a hatalmas szórás. jól tetted, hogy a franciát is megjelölted, mert oda alacsonyabb a behívási pont,mint a kezdő angolnál. tavaly ott volt a legmagasabb, de oda is simán felvettek volna, ha az a tagozat az első. (de már az iskola előterében, ha jól láttam, kint vannak a listák.nem biztos, hogy a szóbeli az, de jó hosszú)
2012. febr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem hívtak be:'(( de elszámolták a pontjaimat mert azt írták h 200 pontom van, de 8szor újraszámoltuk és 201 , és a haladó németre pont 201 től hívnak be szóval hétfőn megyünk szólni. Te am. a Madáchba jársz? és ha igen melyik tagozatra? am.nekem csak az kéne h szóbelizni mert onnan szerintem már felvennének mert német kéttannyelviű suliba járok és ha jól sikerülne nyáron le szeretném rakni a középfokút és a Madáchban a német követelmény A2 max B1 de az nekem simàn meg van. O bárcsak mégis behívnának, nagyon oda szeretnék menni, de komolyan !!! megjelöltem z összes tagozatot amit megtudtam ...mert a többihez kellet az angol, deszar :'(((
2012. febr. 26. 08:28
 10/32 anonim ***** válasza:
nekem is elírtákxd:D nyugi be leszel hívva:D
2012. febr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!