Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2 felsőoktatási képzést (pl....

2 felsőoktatási képzést (pl. pszichológia-színmű) lehet egyszerre ÁLLAMILAG TÁMOGATOTT formában végezni?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha rossz kategóriában van a kérdés, de sokat segítenétek, ha válaszolnátok!

2013. jan. 25. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet, de összesen max 12 félévet támogat az állam.
2013. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

irigyellek, ha téged mindkét helyre felvesznek.. :(

okos vagy + tehetséges... pf ilyenkor jövök rá, hogy kva jó az életem.. nem mintha hülye, tehetségtelen nyomorék lennék, de nem hiszem, hogy engem felvennének...

bocs, off..

2013. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak duplán fogynak az éveid így.
2013. jan. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én csak szerencsés vagyok,hogy ilyen barátnőm van,mert hogy miatta írtam ki a kérdést! :)

De második,jól vagy????

2013. jan. 25. 23:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Sokat segítettetek! :)
2013. jan. 25. 23:21
 6/7 anonim válasza:

Ha az egyik képzést elkezded államin, és rá egy évre a másikat, akkor nem fogynak duplán a féléveid. Minden más esetben igen.


(Ez azért van, mert csak akkor nem vonják le duplán az államilag támogatott féléveidet, ha az első képzésedet követően 4 féléven belül elkezded a következőt. Egyszerre nyilván nem tudod (szabály miatt), így marad az, hogy az első képzésed 3. félévében kezded.)

2013. jan. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szfe és moholy volt tervbe először, de úgyse vennének fel, így le is mondtam róla gyorsan, és nem is jelölöm be egyiket se

pszichológiát majd bejelölöm, de úgyse fognak felvenni arra se...

2013. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!