Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy történik a jelentkezés...

Hogy történik a jelentkezés pszichológia PhD-re?

Figyelt kérdés
Szeretnék érdeklődni, hogyan történik a felvételi pszichológia PhD-re, ki jelentkezhet rá, mi a felvételi követelmény. Tudom, hogy intézetenként eltérő, de biztos van néhány alap elvárás a jelentkezővel szemben. Nehéz felvételt nyerni a képzésbe? Mik a tapasztalataitok? Az előzetes publikációs tevékenységet, kutatómunkát szigorúan beleszámítják? Mi lehet fontos?

2013. jan. 22. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Szép hogy valaki PhD-zni szeretne de nem tud még google-ban sem rákeresni:

[link]

2013. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezen a részen már túl vagyok. Most a személyes tapasztalatokról szeretnék hallani, szubjektív véleményeket.
2013. jan. 22. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem én, de egy volt évfolyamtársam jelentkezett.Nagyon fontos az, hogy korábban hol és mit publikáltál, milyen kutatásokban vettél részt!A felvételi követelményt és hogy ki jelentkezhet rá, megtalálod az adott intézmény honlapján.
2013. jan. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!