Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon elszúrtam a felvételit,...

Nagyon elszúrtam a felvételit, de a jegyeim jók, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Helló mindenkinek.

Nagyon szégyellem magam mert a felvételim szörnyű lett a tudásomhoz képest : magyar 30 , matek 10 .

Ugye én vidéken lakom (Szabolcs-Szatmár-Bereg ) és ahová jelentkezni szeretnék ott a 7. év vége és a 8. félév-et nézik, így 75 pontot viszek a jegyeimből, vagyis összesen lenne 115 pontom .

Ezzel így hová vennének fel ? Tudom nem a legjobb felvételi, de már nem tudok mit tenni, segítsetek !!



2013. jan. 26. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Lényegében tök mind1 hová mész, mert ha igazán jó érettségit akarsz magadnak kell utánanézned.
2013. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

# 1/1


Hogy lenne mindegy, hol tölt el az ember 4-5 évet, milyen emberek között, milyen környezetben?!

Nem gépek az emberek, a környezetük hatással van rájuk. Egész más egy fazekasba járni, ahol mindenki hajt, ciki nem tanulni, mint egy átlag gimibe, ahol inkább csak úgy tessék-lássék tanulnak a népek, a "strébereket" pedig gyakran kiközösítik. A tanítás minősége szintén más, egy átlag suliban nem olyan lelkesek a tanárok, mert nem kapnak olyan figyelmet sem. Ezen kívül alapból jó felkészültségű tanárok taníthatnak csak egy jó suliban. Szóval sokat számít. Természetesen utána lehet nézni dolgoknak, de mennyivel jobb már, ha órán elhangzik minden, nem kell plusz időt szánni rá, a felkészülésre.

2013. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hová jelentkezel?

Egyébként szerintem próbáld meg a Vasváriban valamelyik nyelvi osztályt, vagy a Zrínyit.

Kitűnő voltál?

Melyik részén laksz a megyének?

2013. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kisvárda.
2013. jan. 26. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A továbbvitt jegyek a döntők!Így voltam én is!Nagyon elszúrtam a felvételit,akkor 2009-ben,talán matekban 50 pontból 17 pontom,magyarban meg 28 pontom volt,de 4-5 tanuló voltam általánosban,és felvettek két tannyelvű tagozatra!
2013. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én is pont így vagyok ezzel. Nekem meg 43 pontom lett, szóval nem sokkal jobb.
2013. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!