Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A matek felvételit tényleg...

A matek felvételit tényleg olyan sokan elszúrtuk?

Figyelt kérdés
Itt nalunk is nagyon sokan mondták és panaszkodtak hogy nagyon rossz lett nekik, mert nem értették a feladatot, meg nem tudták befejezni mert kevés volt az idő. Én is nagyon elszúrtam, pedig jeles vagyok mindenbol és viszem a 30 pontot. Arról ne is beszeljünk, hogy sokat készültem rá. A magyar viszont könnyű volt . Tavaly volt talán, hogy országos szinten elronották a matek felvételit. Ahogy elnezem, szerintem idén is ez lesz. Nektek hogy ment?

2013. jan. 20. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
35-37 pontom lesz :/ pedig ithhon 45 pontos matrkokst írtam és majdnem 5d vagyok matekból :s
2013. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az még jó ahhoz képest. Nekem tuti 25 pontom sem lesz :"D
2013. jan. 20. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, mostanában kezdték el nehezíteni a feladatokat. Szerintem a magyar sem volt annyira egyszerű, pedig meg lehetett volna írni 50 pontosra is, de aki nem figyelt minden kis részletre, az könnyen elszúrhatta. Én így vesztettem 10 pontot, pedig max-ra szerettem volna megírni.

A matek az nagyon trágya volt. A 45 perc nem elég ennyire összetett feladatokra. A kávés pl. nehéz volt, de nem amiatt, mert nem volt bent a kerettantervben, stb; hanem mert gondolkodni kellett rajta egy csomót, és le is kellett írni, blablabla. Szóval ezen buktunk egy csomóan. Meg az értelmezhetetlen feladatok.... én max. 30 pontosat írtam.

2013. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen a kávés... Meg mikor irtam a 2010-eset gyakorlás képpen, hat az kismiska volt ehhez képest. Százalekszámitas meg mérlegelv talan ezek is benne voltak. Ezeket meg kivulről fújom. De az idei.. pfff . ezekhez az összetett feladatokhoz tényleg sok idő kell, meg nekem pl semmi értelmes nem jutott az eszembe tudtam hogy bukta van. A tavalyiban volt ugye az a vektoros feladat, na nálunk pl a tavalyi 8.osztály azt még akkor nemis vette... Azt se tudták mi az. Egyedül csak az nyugtat meg, hogy nagyon sokan elszúrták, mert akkor a feladatlappal van baj meg azokkal akik ezt összeállították. De legalább vege lett. a szóbeli még ugyis hátra van, a nyelv meg az mégis más
2013. jan. 20. 12:30
 5/7 anonim ***** válasza:
én nekem 1-2 hibám lett:) és az is csak az idő miatt
2013. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is ötös vagyok matekból, jó tanuló vagyok, én is nagyon nagyon elrontottam :/ szurkolok h meg legyen a 25 pont..

az a kávés feladat szörnyű volt.:D

2013. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 31 pont. de még szeretném majd megnézni
2013. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!