Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek igazságos, ha egy...

Szerintetek igazságos, ha egy igazgató sztályfőnökit adat, ha két hét múlva még festék lesz a hajadon?

Figyelt kérdés
A dolog úgy van, hogy a házirend kimondja, minden hajfestett tanulónak osztályfőnöki jár. Most az igazgató adott két hetet, hogy "leszedjük" a festéket a hajunkról.
2009. szept. 1. 15:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%

Nem , nem igazságos !!

HaHa nekem már qrvára elegem volt az ált. iskolámból ...mindenért pofáztak ...kapják be a f@aszt :D


De szerencsére elhúztam onnan ma kezdtem a fodrász sulit ;)

2009. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Jah még annyi hogy ... Szerintem anyukád beszéljen z igazgatóval hogy : Le lesz szedve ...De nem akarja senki hogy kopasz legyél a festék kártékony hatásától ..ezért kell 1kis idő mire természetes hajszíned lesz !
2009. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi, apum is vami ilyesmit mondott, meg, hogy őt nem érdekli, ha ezért lesz osztályfőnökim., szal rendes szüleim vannak
2009. szept. 1. 15:47
 4/16 A kérdező kommentje:
amúgy volt már valakinél ilyen? mi lett később?
2009. szept. 1. 15:47
 5/16 anonim válasza:
88%

a szüleid amikor beiratak aláírták, h elfogatják és betartatják a házirendet( lehet h te is aláirtad). mivel a házirend kimondja, h a hajfestésért beirás jár, teljesen jogszerű. és még "jófej" is volt az igazgató, h adott 2 hét haladékot

az más kérdés, h hülye szabály

2009. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Az utolsóval értek egyet. Jogszerűnek jogszerű, az már más kérdés, hogy hülye a szabály. Egy festék sem kopik ki 2 hét múlva. Én udvariasan megkérdezném az igazgatót, hogy ezt mégis hogyan gondolta (mármint azt, hogy kijön a hajból 2 hét alatt).
2009. szept. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Vagy ha nagyon nem tetszik, akkor menj át egy szakmunkásképzőbe, ott olyan lehet a hajad, amilyet akarsz.
2009. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
max kapok egy oszifőit. am nem megyekát, mert én gimibe akarok járni és főiskolára (egyetemre9 menni
2009. szept. 1. 16:12
 9/16 anonim ***** válasza:

Tartós hajfestéket hogy lehet "leszedni" 2 hét alatt???... 8-o


Figyi! A sapka is tiltott a házirendben?

Mert ha nem, akkor tegyetek fel sapkát, aztán annyi... ;]


Képzeld, az én fiam tavaly azért kapott IGAZGATÓI PECSÉTES INTŐT, mert "rongálta az iskolát", vagyis amikor a társa egy rohadt almát dobott felé, akkor ő elhajolt és a rohadt alma a terem falán loccsant szét, ami amúgy lemosható festékkel van bekenve, 5 perc alatt letörölték a maradványokat és kész!

De a kretén OsztFő ki nem hagyta volna, hogy igazgatói intőt adjon a fiamnak... (Aki dobta az almát, az nem kapott semmit.)


Na, én meg magasról sz@rtam az igazgatói intőre rá, aláírtam, legszívesebben az egész idióta ellenőrzőt előre aláírnám, nem fogom a fiam csesztetni (17 éves!)!

Tele van már a hócipőm a sok besavanyodott cezaromániás tanárral (tisztelet a kivételnek).


Nálunk az idióta OsztFő azért is osztályfőnöki intőt ad a tanulóknak, ha valamelyik jegyüket nem írták be a rühes ellenőrzőbe és ő hetente ezt ellenőrzi...

Szánalmas... :-P


Kapott már a fiam azért is intőt tőle, mert "nem figyel az órán" (=nem jegyzetelte az ő ékes szavait), utána meg azért, mert "nem figyel az órán" (=jegyzetelte, amit mond)... 8-[]

2009. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha a házirend tiltja, akkor nem tudsz mit csináni, legfeljebb átmész egy olyan suliba, ahol nem tiltja. Nekünk még gimiben is tiltotta, meg a körömfestést, a piercinget, és a sminket is. Elvileg azért, mert egyházi suli volt, és erkölcs így meg úgy, de sose értettem, miért lenne egy ember rosszabb Isten szemében attól, hogy festi magát... Meg szerintem mindenki azt csinál a külsejével, amit akar, és ha a tanároknak nem tetszik, ne nézzenek rá!

Egyébként ha egyszer továbbtanulsz, meg majd munkába állsz, nem azt fogják nézni, hogy iskolás korodban hány intőt kaptál.

2009. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!