Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek igazságos, ha egy...

Szerintetek igazságos, ha egy igazgató sztályfőnökit adat, ha két hét múlva még festék lesz a hajadon?

Figyelt kérdés
A dolog úgy van, hogy a házirend kimondja, minden hajfestett tanulónak osztályfőnöki jár. Most az igazgató adott két hetet, hogy "leszedjük" a festéket a hajunkról.
2009. szept. 1. 15:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Okoskám, azt hogy menj át szakmunkásba, ironikusan értettem...
2009. szept. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én nem mosnám le.Akkor inkább átmennék másik suliba.Ilyen régimódi sulit.
2009. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

az azért érdekelne h, pl csak simán barnábol szökre festeted a hajad vagy pl lila, pink vagy estleg zöld

mert ha az első akor az lenne a megolás h visszafested az eredetihez hasonlora. ha az utobbi akor azért érthető h általánosba nem dijazák a papagáj mintát:)

2009. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszi a komokat. am másik suliba nem mennék, mert ezt az egy évet kibírom már fél lábon is, meg, mert akkor buszozhatnék 8a városban csak ez az egy általáos van). szóval ige oszifő is azt mondta festessük vissza eredeti színre, csak akkor megint ott vaqgyaunk, ahol a part szakad. azt még megérteném, hogy suliidőben ne fessük a hajunk, de hogy szedjük le, azt, amire van aki 4-5 ezer forintott költött és az akkor pá a kukába, ez azért gáz, de nem baj, egy oszifői belefér, apum azt mondta ezt örömmel írná alá:), me3g a hajam is be lehet festeni. csak nem értettem ezt az egész marhaságot
2009. szept. 2. 14:25
 15/16 anonim ***** válasza:

gondolom h nem vmi kirívó színűre festetted a hajad...akk meg mi a baja a tanáraidnak??személyiség jogaid neked is vannak....pfff nem értem

jó h nálunk nem voltak ilyenek

2009. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha nem tetszik neki a hajad ne nézzék!Meg ha szüleid is melletted állnak akk megsemmi különös nem lesz.Most 1 haj miatt ofői...ennyi erővel ha van gyűrűm le kéne vágni a kezemet...
2010. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!