Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tudom megnézni, hogy idén...

Hol tudom megnézni, hogy idén indítottak-e olyan szakot, amire én menni szeretnék? Felvi.hu-n belül hol?

Figyelt kérdés
köszi előre is a segítséget.

2013. jan. 27. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

ha idén alatt a tavalyi évet érted (2012. szeptember), akkor:

[link]

Kikeresed a szakot és ha azt van odaírva, hogy "n.i.", akkor nem indult, ha egy pontszám van odaírva, akkor indult.

2013. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem. én a 2013as évre értettem. Honnan tudom, hogy most a nagy Felsőoktatásba mennyire nyúltak bele és hogy mennyi szakot tettek fizetőssé?
2013. jan. 27. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Megnézed a felvi.hu-n, kikeresed a szakot, ott látszik, hogy az egyes szakokon mennyi a minimum illetve a maximum létszám.

Az, hogy túl kevesen jelentkeztek egy szakra (és így nem tudják elindítani), azt csak a ponthatárok közzétételekor tudod meg.

Ezért érdemes utánanézni, hogy az elmúlt 3-4 évben indították e vagy sem. Mert ha pl. tavaly és tavaly előtt se indították, akkor sanszos, hogy idén se lesz meg a megfelelő létszám (persze ez még egyáltalán nem biztos!!!)

2013. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2013. jan. 28. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!