Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Színészet? Hogy van ez?

Színészet? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék színész lenni, milyen továbbtanulási lehetőség van erre? Elég jól tudok előadni dolgokat, és az alakom se rossz. Az arcom átlagos, énekelni viszont nem tudok túl jól. Szerintetek van esélyem? Ha lehet olyan írjon aki ért hozzá, mert a google-be én is be tudom ütni hogy színész iskola. A válaszokat előre is köszönöm!

2013. jan. 27. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:
SZFE-re jelentkezz, de sajna kapcsolatok nélkül nem igazán működik, csak ha baromi kitartó vagy, ugyanis 98 % rá az esély, hogy kirúgnak az első fordulóban. Verset kell szavalni, megadott műfajokban, énekelni, táncolni, mozogni, improvizálni tudni kell. Hidd el, hogy az alak meg az arc, ami a legkevesebb, hiszen ha megnézed, pl. a Nemzetiben Mészáros Piroskát, hát szerintem nem a legszebb és nem is a legkarcsúbb színésznő... na mindegy, szóval ja. Ha van a sulidban színjátszó, jelentkezz, ezek nyújtanak egy kis gyakorlatot.
2013. jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!