Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Deák Ferenc Gimnázium...

Milyen a Deák Ferenc Gimnázium Szegeden?

Figyelt kérdés
Érdemes oda menni?Milyenek a tanárok?Mennyire kemény suli?Mennyire számít,hogy honnan jöttél?A matek-angol szakon mennyire magas az elvárás?Vagy a sima angol szak jobb?Mennyire jó a közösség?Milyen sportolási lehetőségek vannak?Kb hány fős egy oszlály?:)

2013. jan. 28. 15:37
 1/2 anonim válasza:
Én kéttannyelvűre járok, a suli eddig nagyon tetszik, bár sokat kell tanulni. Az osztályomat nagyon szeretem.:) Jelenleg 35-en vagyunk.:) Sportolási lehetőség... Mivel bevezették a heti 5 tesit ezért elég sok tesi van. Nekem jelenleg az A héten van 2 úszás, 2 tánc meg egy normális tesióra. B héten meg a 2 úszás helyett 2 normális, tornatermes tesi van, tehát B héten 3 normális tesi van + 2 tánc..:)
2013. jan. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én már alig várom, hogy elballagjak, elég volt ez a 4 év. :D

Érdemes ide jönni, főleg, ha valamilyen szakon tanulsz. Nyilván sokat kell tanulni, de 98% azonnal továbbtanul, főleg egyetemen. Összességében jó tanárok vannak, bár van néhány hülyébb, alkalmatlanabb. Mindkettő szak jó, amire te szeretnél menni. A közösség az osztályodtól és az osztályfőnöködtől is függ. Nekem pl. nagyon rossz, mert nem tart minket össze az a barom, aki az osztályfőnökünk. Pedig jó kis osztály vagyunk. Most, hogy felemelték a tesiórák számát, így többet kell mozogni. De van konditerem, lány kézilabda és fiú foci és kosárcsapat.

32 fősek szoktak lenni, de általában többet vesznek fel. Mi 34en indultunk, most 31en vagyunk. 2 kibukott, 1 másik osztályba ment át.

Igazából csak ajánlani tudom a negatív dolgok ellenére is.

2013. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!