Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 58-60 pontos központi nagyon...

58-60 pontos központi nagyon borzalmas idén, (2013) nem vesznek föl jobb gimnáziumba?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 21:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Melyik gimnáziumba jelentkeztél?

Mert engem tavaly 59-el simán fölvettek gimibe.

2013. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

pont ez a baj,hogy e szerint még nem tudom hogy hova

téged hova vettek föl,ha budapestre?

2013. jan. 28. 21:30
 3/16 anonim válasza:

Szerintem az nem rossz, sőt, átlagos. Egy Bp.-i gimiben mondták, hogy matekból a 25-30 pont volt az átlag, magyarból nem tudom, de az meg még könnyebb volt, szóval szerintem szóbelire tuti behívnak. Bár az attól függ, hova jelentkeztél... Ha a Fazekasba, akkor abban már nem vagyok olyan biztos, de pl. a VMG-be egész biztos behívnának. Úgy vettem észre, idén a szóbelire érdemes nagyon hajtani. Ha ott 90% felett vizsgázol, szerintem felvesznek. Én kb. olyan 70 pontot írtam, és az Apáczaiba jelentkezem. Remélem, behívnak, és most arra tanulok veszettül, hogy ott ha nem is maximumot, de elég jót elérjek. Minden esetre, sok sikert!

(Az én osztálytársaim átlag 35 pontot írtak mindenből, persze akad kivétel, aki matekból 4-et...)

2013. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

simán felvesznek jobb suliba ha jó az átlagod!

Meg ha jól sikerül a szóbeli!:)

Mondjuk az Apáczai-ba vagy a Berzsenyibe nem elég mert ezek nagyon erős sulik de amúgy máshová simán felvehetnek!:)

2013. jan. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Engem a Dózsába vettek fel.
2013. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is nagyon elrontottam a felvételim...:((( 52p és kitűnő vagyokk...
2013. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
(Előző válaszoló)Szerintetek 52p-al felvesznek az Árpád Gimnáziumba(Budapest)??...nagyon félek hogyy nemm...
2013. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

(Előző válaszoló)

Vagy már be se hívnak szóbelizni?? :((

2013. febr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Attól függ hogy hova jelentkeztél. Szerintem az pont jó, nem a legjobb, de szerintem felvesznek :)
2013. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem ártana gimi előtt nyelvtanra gyúrni.

2013. febr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!