Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki fizet egy szakmáért,...

Aki fizet egy szakmáért, szinte garancia hogy meglesz?

Figyelt kérdés
Nem fizetek, de ismertek olyat, aki havonta fizetett 10-15 ezreket a szakmáért, és meghúzták a vizsgán? Jelen esetben OKJ képzésen. Mert sokan mondják, és tényleg valószínűtlennek tűnik hogy megbukjon, ha már ennyivel "támogatja" az iskolát.
2013. jan. 29. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen képzés és melyik magániskola, de általánosságban elmondható, hogy igyekeznek átrugdosni a fizető diákot. Ennek ellenére én már hallottam olyat, hogy valaki ilyen átengedős tanfolyamon bukott, mert annyira nem tudott semmit, hogy nem lehetett mit tenni vele, pedig még a puskázást is elnézték volna.


De kérlek, ne nevezd szakmának a tanfolyamot, ez nagyon idegesítő, főleg mikor valaki arról ugat, hogy 5 szakmája van. Nem, nincsen 5 szakmája, 5 papírja van, a szakmához érteni is kell, a papír nem elég!

2013. jan. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor papír. :D Amúgy jogos amit mondasz, én is biztos vagyok benne hogy átmennek akik fizetnek. Mert ha véletlen bukó lenne, odamegy a tanári karhoz, és mondja hogy fizetett ezért havi x ezret, nem szeretne megbukni, ha odalenne a pénze, engedjék át. És nem tehetnek mást tényleg.
2013. jan. 29. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!