Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megérkeztek a felvételi...

Megérkeztek a felvételi eredményeim. Szerintetek bekerülhetek a következő iskolákba?

Figyelt kérdés

Matematika:31 pont magyar:36 pont


Aztán az iskolai félévi eredményeim:


matematika5


irodalom:4


nyelvtan:4


történelem:5


német:5


biológia:5


fizika:5


Kémia:5


földrajz:5


rajz:5


Technika:5


testnevelés:5


ének:5


Tehát 4,78-as az átlagom.


Továbbá vannak versenyeredményeim is (Kaán Károly,Herman Ottó) és rengeteg oklevél.


Aztán ha behvnak felvételire azt szerintem közel maximális pontszámmal el tudnám végezni.


És az iskolák:


-Apáczai Csere


-Fazekas mihály


-Szent István


-Szent lászló


-Lövely Klára


-Berzsenyi Dániel


És a Vörösmarti mihály


Ezeknél néhol két szakot is megjelöltem.Mind vagy biológia-kémia,vagy fizika szak.


Van esélyem?



2013. jan. 30. 10:46
 1/5 anonim válasza:
Balázs?:D
2013. jan. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A harmadik nevem tényleg Balázs ,de miért?És ki vagy?
2013. jan. 30. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem az első 4 rizikós:S de függ a szóbelitől is:)
2013. febr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek... nekem is 67 pontom lett, nem azért mondom... Az Apáczaiba és a Fazekasba elég kevés esélyed van, hogy behívjanak szóbelire. Igaz, idén sokan elrontották, de azért szerintem a 75 pont a minimum ezekbe, vagy a 80. Szent Istvánról semmit nem tudok. Szent Laciba azért még van esélyed, tudok valakit, akit 69 ponttal felvettek olaszra. Bár nem tudom, a többi tagozaton is sikerülhet-e ilyen pontokkal, a szóbelitől is függ, azon sokat javíthatsz. A Berzsenyi is hasonló, mint a Laci. A Leöveybe és Vörösmartyba szerintem biztosan bekerülsz. Remélem, sikerül bekerülnöd az első helyre!! (:
2013. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Leöveybe biztos meg a VMG-be
2017. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!