Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Titeket hány pontos felvéteive...

Kumbajja kérdése:

Titeket hány pontos felvéteivel vettek fel a neumann (eger) -ba, illetve mennyi volt az átlagotok?

Figyelt kérdés

#Eger #neumann átlag
2013. jan. 30. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
A felvételire nem emlékszem, az átlagom elég jó volt, talán 1-2 négyesem volt. De ha még mindig ugyanaz a rendszer működik, nem csak az átlagodat nézik, lesz ilyen elbeszélgetés, ott kell lenyűgözni őket. Amúgy ha van egy kis eszed, olyan messzire kerülöd ezt az iskolát, amennyire csak lehet... vicc az egész, csak a neve olyan nagy. Nem tudom, mire veri magát még mindig. nincs fűtés, kb kiesnek az ablakok, és híre sincs a toleranciának vagy a rugalmasságnak. Az intelligenciáról már ne is beszéljünk...
2013. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.. nekem az átlagom 7. be és 8. ba egyaránt 5.0 és a felvételim 67 pontos lett öszzesen.. már voltam elbeszélgetésen is ... remélem felvesznek..
2013. febr. 25. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!