Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosin milyen átlag számít...

Orvosin milyen átlag számít jónak? Nektek mennyi az átlagotok, és hanyast kaptatok a fontosabb tárgyakból?

Figyelt kérdés
Kb. hanyas átlag az, amire már úgy kb. azt lehet mondani, hogy talán még nem az extrém szuper zseni, és talán még a vizsgaidőszakon kívül még valami normális életre emlékeztető valamit is él az illető, de tanul keményen,elszántan és fegyelmezetten, és mondjuk már kap némi tanulmányi ösztöndíjat is érte, és egy népszerűbb szakirányra(pl. nőgyógyász)is lehet reális esélye, nem csak hiányszakmára? Nektek mennyi (volt) az átlagotok, és a fontosabb szigorlatok hanyasak lettek?
2012. okt. 2. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Írtam privátban:)
2012. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 4,85-ös átlagom volt előző két félévben, ami nagyon-nagyon jónak számított (igen, most büszkélkedem), de azért volt sok ember 4,5 vagy éppen egy-két tizeddel "rosszabb" átlaggal is. Most persze nem lesznek ilyen jók, éljen a másodév... De 4,2-4,5 között szerintem azért tudja hozni az, aki nem csak veszett szorgalmas és hajlandó a leendő hivatásáért tanulni.


De nemcsak az átlagokat kell amúgy nézni, mert sokat dobnak rajta a választható tárgyak, vagy az ilyen melléktárgyak, amik nem számítanak sehova. Fontosabb a szigorlatokra rámenni, gyakorlatot szerezni vagy éppen TDK-zni, ami a felvételinél előnyt jelent :-)

2012. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!