Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan rangsorolnátok a...

Szavó Iván kérdése:

Hogyan rangsorolnátok a következő 3 iskolát? 1; Budapesti Gazdasági Főiskola 2; Óbudai Egyetem 3; Általános Vállalkozó Főiskola

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Sehogy nem sorolhatók, főleg mert amiben az Óbudai erős, azt a másik kettőben nem is tanítják.

Nem intézményeket kell nézni, hanem hogy adott képzés milyen erős. Pl. a BME jó egyetem, de kommunikációt nem ott tanulnék (ha egyáltalán ilyen beteg ötletem támadna). A BGF-et többre tartom gazdasái vonalon, mint az ÁVF-át, de nem tudom, mi alapján hasonlítaná össze az Óbudaival.

2013. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csak hírnév szerint tudom rangsorolni, de az én listám:

1. Óbudai

2. BGF

3. ÁVF

2013. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Óbudai Egyetem : gazdálkozás és menedzsment szak
2013. jan. 30. 20:14
 4/8 anonim ***** válasza:

"Óbudai Egyetem : gazdálkozás és menedzsment szak"


- Imádom, amikor valaki úgy ír ki kérdést, hogy a lényeges információt szitne szándékosan kihagyja...


Ez alapján a BGF-et tenném előre. Az Óbudai és az ÁVF közt nagy különbség valószínűleg nincs.

2013. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan sorrendet állítanék fel amit te írtál a kérdésben, szal ha most jelentkeznék gazdmenre és e 3 közül választanék akkor 1.BGF 1.ÓE 3.ÁVF De a 2 és 3nak jobban utána néznék. Am a BGF-en nem rossz a gazdmen, én is ott vagyok, csak a legtöbb tanár nem épp hallgatóbarát.
2013. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bumbi02 ***** válasza:

Nem túl hallgatóbarát?:) BGF-n nincsenek túl nagy követelmények szerintem, szóval hallgatóbarát tanárok nélkül is nyugodtan lehet boldogulni..



AMúgy ha gazd menedzsment akkor mindenképp elsőnek a BGF...

2013. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom megcáfolni, h nincsenek túl nagy követelmények csak nem mondanám ki így. De mivel így írtad gondolom te is pszfes vagy (vagy több ismerősöd van ott akiktől ezt-azt hallani) szal te is tudhatod, h nem csak a tudásod számít a tárgyaknál, sokat hozzátesz az is,h a tanárok mit akarnak. Azért nem mindegy, h pl makroból Nagy Bandinál vagy Csongrádinál kell szóbelizni :D és lehetne még sorolni.
2013. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az ávf-et én mindennek a legaljára tenném! Két félévet húztam le ott és iszonyatosan kiakadtam, jövőre egyetemet váltok, mert annyira hulladékok, hogy az már fájdalom.

1, Info tanárom 1-est adott a házimra mert nem tudta kitömöríteni a fájlt mit küldtem.

2, Volt olyan tanárom aki üvöltött velünk diákokkal

3, Zh-t írtunk és a titkárnők beszedték a zárthelyi dolgozatokat mindenkitől, várom az Etr-ben a jegyet és egy hét után mikor minden türelmem elfogyott felhívom a tanszéket ahol közlik velem, hogy valószínűleg kisétáltam a Zh-val mert látták hogy ott voltam de a Zh-ám nincs a leadottak közt, és hogy majd jövőre újra felvehetem a tárgyat. Ezen kiakadva, elmentem a tanárhoz és mondtam, hogy ezt orvosolják mert iszonyat botrányt csinálok ebből, hogy csalással vádolnak meg alaptalanul, amikor nekem kb 20 tanum van arra, hogy beszedték tőlem a zh-t.


és én ezért dolgoztam egy évig, hogy önerőből kifizethessek egy évre 420 ezer forintot! Ez ám a szolgáltatás!


A másik kettőt nem ismerem de az avf-ről semmi jót nem tudok mondani!!!

2013. febr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!