Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha azt ígérték hogy január...

Ha azt ígérték hogy január közepén megkapjuk a felvételi tájékoztató kiegészítését akkor miért nem kaptuk még meg?

Figyelt kérdés
Nekem ez alapján kéne döntenem az érettségit illetően de még nincs meg online se sehol. Az iskola meg sürget..... február végére hajlandóak lesznek kiadni?
2013. jan. 30. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Üdv az életben! Sok ilyen szitu lesz az életed során, már az egyetemen is.
2013. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Staki válasza:
Ma kellene megjelennie,de még sehol semmi...
2013. jan. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyszerű:) főleg hogy nekem kéne meg még sok más embernek is a felsőfokú szakképzések és az osztatlan képzEsek miatt(tanári) ami persze csak ebben van benn. a rendes könyvet is cdak 15.-én küldik ki, de legalább az már fentvan online...az más kérdés hogy hibásan...
2013. jan. 31. 16:08
 4/7 Staki válasza:
Már fent kellene lennie,de semmi,most már én is kezdek ideges lenni,mert hónapok óta várok rá,és nekem is le kell adni a jelentkezésem márciusig....
2013. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát igen, jó lesz ha megerőltetik magukat. Te hova akarsz menni?9
2013. jan. 31. 19:44
 6/7 Staki válasza:
ELTE TTK ha minden jól megy:)
2013. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sok sikert hozzá:)
2013. febr. 1. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!