Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az alábbi gimikbe 62 pontos...

Az alábbi gimikbe 62 pontos felvételivel milyen esélyem van, hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés

Az alábbi gimikbe 62 pontos felvételivel milyen esélyem van, hogy felvegyenek, beleszámítva azokat akik kiesnek "kiesőket"? Az elmúlt két és fél évben összesen 7 négyesem volt (2x matek, 3x nyelvtan, 1x irodalom, 1x töri) ezeket leszámítva az elmúlt években mindenből 5-ös voltam...

Feltéve, ha a szóbeli egész jól fog sikerülni. (ha behívnak)


A gimnáziumok:

Könyves Kálmán Gimnázium, Berzsenyi Dániel Gimnázium, Babits Mihály Gimnázium, Kölcsey Ferenc Gimnázium


Esetleg volt akit ennél kevesebbel is felvettek?



2013. jan. 31. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elobb vard ki a szobelit, hogy egyaltalan behivnak-e. Addig teljesen felesleges kombinalni, csak stresszeled magad. Egyebkent en Konyveses voltam, es hu, de nagyon imadtam! :) Sajnos a pontszamaimrol nem tudok beszamolni, mert engem evkozben vettek fel oda, nem rendesen, raadasul ennek mar 7 eve.
2013. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor emeljem ki újra ha meglesznek a szóbeli eredmények is?

2013. jan. 31. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Erdemesebb. :) A negy kozul valamelyikbe szerintem van eselyed, mert jol tanulsz a leirtak alapjan, csak hat ugye a tobbi felvetelizon mulik. Az en evembe 62 ponttal nem vettek volna fel, de most ugy hallottam gyengen sikerultek a matek miatt. A szobelin tedd oda magad, meglesz az. :)
2013. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Készülök a szóbelire, közben ránéztem a Kölcsey honlapjára és az átlag 58 pont lett, ami nem a legjobb (hasonlóan az én eredményemhez). Körbeérdeklődtem az évfolyamomban, és az átlag olyan 45 körül jött ki (és nem a Cabánba vagy hasonló iskolába járok...), szóval tényleg évről évre rosszabbak lesznek a felvételi eredmények, igaz múlt évben sok szánalmas eredmény jött ki, még az enyémhez képest is!


A Berzsenyit jelöltem elsőnek, de nem hiszem, hogy felvennének, egyáltalán behívnak, mert így is túljelentkezés van... A Könyvesben még reménykedek!

2013. jan. 31. 16:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Latod, ez nem is olyan rossz a tobbiekehez kepest, es most ez szamit. A Berzsenyi tenyleg necces, de a tobbire ez alapjan eleg jo eselyed van.
2013. jan. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!