Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nehéz bekerülni a Lonyay...

Nehéz bekerülni a Lonyay Utcai Református Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Vannak feltételek? Pl.: egy adott központi pontszám stb.
2013. febr. 1. 21:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Elnézést: Lónyay*
2013. febr. 1. 21:16
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem nehéz. Meg kevés diák akar oda menni.

De nem biztos, hogy szeretni fogod.

Vannak jó tanárok, és kifoghatsz egy jó osztályt.

De kifoghatsz béna osztályt, és sok a beképzelt, pocsék, nem következetes tanár is.

Amúgy a nyelvi képzés egy nagy nulla.

Magyartanárok fele jó, fele csapnivaló, töri, hát... ott van nagyon jó, meg jó tanár, de csapnivaló is. Matek, ott van... ugyanez.


Egy ex-Lónyays, aki 7 évet lehúzott ott

2013. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen diplomatikus elbeszélés :D Én keményebben kritizáltam volna:) Hú, hát bizony, a felvételi nehéz. Nálam úgy történt, hogy lecsúsztam a központi felvételiről (betegség miatt), és a Lónyay volt az egyetlen, amelyik így is azt mondta, hogy oké, menjek el "pótfelvételire", és majd meglátjuk, de ne reménykedjek. Aha... kaptam egy pofon egyszer egyenletet, megkérdezték, mit olvastam utoljára, aztán vmit nyelvtanból, és ennyi volt a felvétli :D (szintén ex-lónyays diák)
2013. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! ^^
2013. febr. 2. 07:37
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
en is oda jartam 6 evig. Eleg gaz hely volt, es allitolag azota megrosszabb. Orultem mikor vegeztem. Amugy nyelvoktatas egy nagy nulla. Meg a nyelvi elokeszitos osztalyokban is.
2013. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz bekerülni, annyiban nem értek egyet az előttem szólókkal, hogy szerintem egy-két tanár gyenge, de nálunk a többség jó fej, és jól is tanít.
2013. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Most kaptam a levelet, fölvettek. De majd meglátom, hogy mi lesz.

Mindenesetre köszönöm mindenkinek a válaszát, természetesen ment a zöld. (:

2013. márc. 7. 14:38
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
ne menj oda!!!!!!
2013. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Fussatok, bolondok!
2013. márc. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
70%
Én ebbe a suliba járok (most és nem 7 éve, mint pár hozzászóló a suliról) és nem nagyon értem ezt a sok negatív emberkét, szerintem ha felvettek, gyere! Én sem bántam meg!
2013. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!