Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magántanuló szeretnék lenni...

Magántanuló szeretnék lenni hogyan működik? Fizetni kell a magántanárt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Mivel a magántanár is ember és neki is élnie kell valamiből, valamint az állam helyetted nem fogja fizetni, így igen, ha akarsz magántanárt azt neked kell fizetni.
2013. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tanár nem kötelező?
2013. febr. 2. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Van magántanuló osztálytársam. Minden tantárgyból félév/3 jegye kell, hogy legyen. Bejön némelyik dolgozatra, azokat megírja. Amúgy elkéri tőlünk a leckét és pótol. Némelyik órákra be is jár. :)
2013. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem "szeretet" kérdése
2013. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak olyan lehet "magántanuló"

akinek (komoly) baja (betegsége) van

2013. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És pl tornaórából hogyan szerez jegyet(!)
2013. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mivel magántanuló vagy nem kell, hogy magántanárod legyen mert bizonyára elkéred a dolgokat osztálytársaidtól! Tanárra talán matekból meg nyelvből lesz szükséged mert az a 2 olyan nehéz tantárgy ami egyedül nem fog menni! Tapasztaltam hiszen fél évig voltam magántanuló! Igazából nem tudom miért akarsz az lenni de ha az lettél vagy sem javaslom hogy ne legyél nem jó! Fárasztóbb mint hinnéd! Futsz ehhez a tanárhoz aztán a suliba ezek közt kell ingadoznod és mindegy ha inkább megülöd délelőtt azt a 6 órát nyugodtan figyelmesen! Tesiből, énekből, rajzból meg az ilyen típusú késség tantárgyakból nem kell vizsgád tenned! Rajzból csak akkor ha ilyen rajz szakos vagy!
2013. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!