Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magántanuló vagyok és most...

Magántanuló vagyok és most vannak a féléves vizsgáim. A matekon nagyon beparáztam, mert attól mindig tartok és szerintem eléggé elrontottam. Lehetek ötös?

Figyelt kérdés
Ugye osztályozózok és ha mondjuk ez az osztalyozóm hármas lett, akkor az lehetséges, ha évvégén újra osztályozózok és ötös lesz akkor az évvégi jegyem is ötös lesz? Vagy ha hármas vagyok akkor nézik, hiába írok ötöst?

2013. jan. 11. 01:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha év végére 4,5-re felhozod az átlagod akkor a tanár feleltet vagy dolgozatot irat veled ami ha 5-ös akkor 5-ös leszel.
2013. jan. 11. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de hogy hozzam fel ha csak osztályozózni járok be ?vagy akkor vizsgázzak gyakrabban?
2013. jan. 11. 06:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha csak osztályozó van, akkor azt jelenti h egy vizsgád van egy félévben. Ha most hármast kapsz, és évvégén ötöst, akkor 4es leszel. Két jegyet nem lehet javítani egy félév alatt, ez egyébként is így van.
2013. jan. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!