Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó suli Vácon a Bernáth...

Bmx.r99 kérdése:

Jó suli Vácon a Bernáth Kálmán Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző iskola?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 14:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Milyen munkát tudok elvégezni ha a vendéglátóiparinak tanulok?
2013. febr. 5. 16:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Pl Felszolgáló
2013. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szóval a vendéglátásban tudnál

(valszínűleg) majd elhelyezkedni

2013. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy évig jártam oda, hosszú egy év volt..
2013. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2011-ben kerültem be oda. Akkor még volt színvonala, követelmények. 2015 van, az iskola, egy gyüjtő lett, minden jött-ment hülyét felvesznek, a Gödöllői 202-ből most küldtek át hozzánk, emberkéket. És aki tudja, hogy milyen a 202, az tudja, hogy a keri hova süllyedt. Ha mindenképpen vendéglátásban gondolkodsz, Akkor Gundel vagy Dobos C.
2015. ápr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 2010-ben kerültem oda, és már akkor se volt színvonala :D Nulladikban egy olyan csajt átvettek az osztályunkba évközben (sejtelmem sincs, hova járt előtte), aki nem értette azt a kérdést, hogy what's your name.. szóval el lehet képzelni. Az ott tanító tanárokat szoktam sajnálni, nyilván nem azért választották ezt a pályát, mert a 10 perces szünetekben járőrözni akartak a sulis vécékben, és elkapni a dohányzókat..
2015. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!