Egyetem kérdés?

Figyelt kérdés
Az egyetemen ugye félévek vannak... a február az az első félévhez tartozik még vagy már a 2.hoz szociális támogatás szempontjából érdekel, mert nem mind1 hogy ebben a hónapban is kapok, vagy a következőben kapom meg visszamenőleg (magamat tartom el, ezért fontos...)

#félév #egyetem. február
2013. febr. 2. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
másodikhoz
2013. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szoc. tám. (nálunk) úgy működik, mint minden más ösztöndíj is. Szeptembertől jár januárig, ilyenkor októberben utalnak két havit, aztán minden hónapban érkezik rendesen januárig.

A második félév februárban kezdődik, azaz most amikor az ösztöndíjakat "újragondolják", újra kell pályázni, márciusban küldenek duplát és utána júniusig jön mindig a havi adag szépen sorban.

2013. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak én ezzel most jól befürödtem, mert hiába ha márciusba 2 havit kapok ha ebben a hónapban most kimarad és nem nagyon lesz miből kaját vennem a hónapban, amellett, hogy az egyetem mellett van egy félállásom :S
2013. febr. 2. 21:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre kellett volna gondolnod és figyelmed. Ebből a szempontból minden egyetemistának (aki nincs tele tömve pénzzel) nehéz időszak (szeptember és február). Ilyenkor diákhitelt se utalnak, azt is következő hónapban kapod meg visszamenőleg is.
2013. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Ezzel mindenki szív, ne gondold hogy egyedül vagy vele. Nem egy csoporttársam él hitelből és igyekszik december-január környékén már minden fillért összekuporgatni, hogy februárra legyen pénze kenyérre meg pár szelet felvágottra legalább. Szeptemberre még csak-csak jut a nyári meló maradványaiból, de ez ilyenkor nehéz, ez van. Ezzel számolni kell!
2013. febr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát oké, akkor ezentúl fokozottan ügyelek erre. Aztán gyorsan kitalálok valamit erre a hónapra... :S Köszi mindenkinek !!!!
2013. febr. 3. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!