Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha valaki a BME-n tanul annak...

Ha valaki a BME-n tanul annak nincs ideje "élni"?

Figyelt kérdés

Oda szeretnék menni gépészmérnöknek tanulni, ott a legjobb a képzés. De azt hallottam, hogy ott még aludni sincs ideje az embernek annyit kell tanulni. Egy átlagos nap végez mondjuk 5 kor az egyetemen, aztán meg otthon 4-5 óra minimum elvileg.

Nem arról van szó, hogy lusta vagyok (jó tanuló vagyok), vagy kötelező szétbuliznom az agyam minden hétvégén. De olyan napi 2-3 óra szabadidő jó lenne, meg nálam a 8 óra alvás az alap, anélkül szar vagyok egész nap.


Volt BME-sek, leendő hallgatók is megoszthatják tapasztalataikat. Sokat segítenétek a válasszal!Idén jelentkezek.


2013. febr. 3. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne parázz! Az elején valóban brutálnak tűnik a tempó, de aztán belerázódsz és megtanulod beosztani az időd. Mondjuk heti 3x bulizni nem lesz időd rendszeresen, az tény.
2013. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mondjuk heti egy buli?
2013. febr. 3. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván sokmindentől függ, de azért sokan megoldják.
2013. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerősöm BME-n mesterszakos műszaki menedzser hallgató és minden nap a számítógép előtt kockul elég sokat.
2013. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!