Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sajátos nevelésű családi...

Nyunyii12 kérdése:

Sajátos nevelésű családi pótlék igénylésénél annak a személynek aki nem él együtt szüleivel és ezt bizonyítani is tudja annak hány éves korig jár a családi? (nincs tartós betegség)

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 16:56
 1/1 anonim válasza:

sajátos nevelés igényü gyermekre gondolsz?? az én kislányom az és tartosan betegség miatt emelt összegü csp.-t kapok rá!! a sajátos nevelés igényü gyermekekre jár valami külön??

és válaszolva amig tanul gondolom de max 22 év ahogy én tudom!! annyi csak mivel gondolom azért nem élsz a szüleiddel mert nagykoru vagy igy gondolom te leszel az igénylö!!! hány éves akire gondoltál?? ne felejts az én kérdésemre se válaszolni !! ÜDV!! :))

2012. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!