Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károli G. Ref. Egytemről van...

Károli G. Ref. Egytemről van valaki, aki segítene? Esetleg aki SZTE-ÁJTK-ról ment át?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megcsúsztam Szegeden 2 tárggyal, és szeretnék átjelentkezni, ezt most fogalmazódott meg bennem, csupa jókat hallani egyébént a Károli-ról. Keresztfélév van?


Olvastam a kecskeméti, SZTE-el közös jogász képzésükről is, de nem tudom, melyik lenne a jobb döntés.

Köszönet előre is!


N27


2013. febr. 5. 19:17
 1/4 anonim válasza:
Én a helyedben nem mennék a Károlira, fejetlenség van ott. De ez csak személyes tapasztalat és vélemény. Nekem 200 ezer forintomba került egy újabb félév, mert megváltozott néhány már (!) teljesített tantárgy kódja...csak a kód, épp államvizsga előtt. Mit mondjak, kemény pszichés és anyagi megpróbáltatás elé tettek és még sorolhatnám.
2013. febr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Első vagyok...egyébként te tudod, de ha valóban át akarsz jelentkezni, akkor mindent úgy intézz, hogy legyen róla bizonyítékod, mindent jegyezz fel, mert nem egy ilyen esetről hallottam már!
2013. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ìrtam privàt üzit.
2013. febr. 8. 17:12
 4/4 anonim válasza:
Van keresztfélév, én is ezt tervezem. NEkem csupa jót mondtak az ismerősök! Azt nehezen hiszem, hogy előzőnek önhibáján kívül kellett 200 ezret perkálnia. Nem ilyen világot élünk, ilyen nincs, h csak úgy 200 eztret kérnek, ő meg ki is fizeti!!!! lol
2013. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!