Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Angol tanár így lehetek?

Angol tanár így lehetek?

Figyelt kérdés
Másodéves vagyok anglisztika szakon, emellé felvettem minor képzésnek a pedagógiát. Ha ezt elvégeztem kell mennem tanári mesterképzésre, ami 2 év, de ugyebár az 2 szakos. A kérdésem az lenne, hogy második szaknak felvehetem magát a pedagógiát (tehát, hogy kapok papírt arról, hogy pedagógia tantárgyat is oktathatok) Az rendben van, hogy nem fogom használni középiskolában (ott szeretnék tanítani) de attól még felvehetnek dolgozni úgy, hogy csak angolt tanítok. Müködhet ez így?
2013. febr. 6. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A pedagógiáról nem tudok, de azt tudom, hogy az ELTÉ-n van egy-két olyan szak, aminek nincs BSc-s előfeltétele: csalás- és gyermekvédelem, meg valamilyen drámapedagógia, lehet más is van. csak azt nézik, hogy alapszakon megcsináltad-e a 10 kredites pedagógiai modult.
2013. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a csalás- és gyermekvédelem valami új? :)
2013. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Öööö, izé... :)))
2013. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!