Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapest Szilágyi Erzsébet...

A budapest Szilágyi Erzsébet gimnáziumról mit tudna általában elmondani az, aki odajár, esetleg ott tanít?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

én szeretek ide járni...

na meg ide jár Budapest "páwája" vladár Mario :DDD

2013. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
már negyedik éve járok ide és nagyon jók a tanárok,a közösség szuper a táborok miatt.rengeteg a lehetőség,van sítábor,rengeteg túra(vízi,bicikli),ünnepségek,pályázatok,több féle nyelvet lehet tanulni ami mellé 9.ben bejön mégegy(pl.:spanyol-angol,olasz-angol,német-angol,francia-angol vagy angol-spanyol),ezekből választani lehet kedv szerint,aztán cserediákprogram is van.csomó szakkör és a menza idén megváltozott,van a és b menü amit hetente meg lehet változtatni :) csak ajánlani tudom!
2013. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 one ask válasza:
77%
Ide jarok es a kedvenc tanarom Toth Katalin (kemia,biosz).. Inspiral amikor helyettesitesnel felolvas a diszlexiajaval, meg amikor a szajadba csulaz ha kozel mesz hozza, meg amikor koloratur szopranban jodlizza vegig az orat, mikozben mindenki kussol, mint szar a fuben.
2013. máj. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az utolsón sírok :DDD 3éve érettségiztem itt és valami fantasztikus volt Tóth Kata :D
2015. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!