Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mit gondoltok erről? Sport...

Ti mit gondoltok erről? Sport vagy tanulás?

Figyelt kérdés

15 vagyok,és egy nagyon jó Futsal csapatba fogok hamarosan átigazolni.A tanulási átlagom 4 egész,de nem nagyon érdekel,csak megtanulom.Sokkal inkább figyelek a Futsal-ra.Órákon az eszem azon jár,hogy ha ez meg az történne a meccsen hogyan reagálnék,hogyan cseleznék,passzolnék stb...

Nagy baj?Mármint..én nem tudok ide több mindent írni..:( csak azt vettem észre,hogy egyre gyorsabban telnek a hétköznapok,és lassabban az edzések,amiket élvezek!



#Futsal;Tanulás;Idő
2013. febr. 7. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szakmád legyen az, amihez kevesebb lexikális tudás kell, mondjuk valami kétkezi. Azt is szerethetnéd, azzal is kereshetnél.

Mellette a foci.. az az életed, nagyon fontos :) Csináld!

2013. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóval nem baj,ha ennyire szeretem a sportot?A Futsal-t?Mert már egészen kiskorom óta oda vagyok érte,de csak fél éve játszom csapatban..:(
2013. febr. 7. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!