Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pontosan melyik napokon...

Pontosan melyik napokon lesznek a szóbeli érettségik?

Figyelt kérdés
A hivatalos kiadvány leírja, hogy június 6-13. között lesznek az emelt szintű szóbeli érettségik, így az angol is. Sehol sem találok információt, hogy melyik napon lesz az angol. Ez azonban fontos nekem, mert aszerint kell repülőjegyet foglalnom. Köszönöm!

2013. febr. 8. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez iskolától és vizsgabizottságtól függ. Értesítőt kapsz nemsokára, hogy az írásbeli és a szóbeli mikor/hol lesz.
2013. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt egyelőre nem lehet tudni. Az vizsgahelyfüggő, hogy mikor vannak az angolok, és az véletlenszerű, hogy te éppen melyik napot kapod.

Kapni fogsz majd egy értesítőt, amiben benne van, hogy pontosan mikor lesz a szóbelid. Addig ezt nem lehet tudni!

2013. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy szóbeli 14-15-16. volt és csak 15-én tudta meg mindenki, hogy ki mikor vizsgázik.
2013. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez sulifüggő. Majd értesítenek, ezt most még nem tudhatod.
2013. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek adtam rá pluszt! Annyiban módosult a terv, hogy magyarból kell emelt szintűznöm, mert csak azt számítják be ennél az egyetemnél. Egyébként 2 éve elballagtam kiváló érettségi eredményekkel, de nem emelteztem semmiből. Ez van, most meg kell tanulni, ki kell fizetni a 25.000 díjat, és bekerülök. Köszönöm még egyszer!
2013. febr. 8. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!